Kontakta oss

Home / Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Nicklas Persson

VD

nicklas@vestkyl.se

031-3034612

Håkan Björk

Teknik/Marknad

hakan@vestkyl.se

031-3034617

Linus Bäckström

Serviceledare

linus.b@vestkyl.se

031-3034623

Joakim Axelsson

Kalkyl/projektledare

joakim@vestkyl.se

031-3034629

Lena Lysell

Ekonomi/Administration

lena@vestkyl.se

031-3034627

Anders Ebrin

Servicetekniker

anders@vestkyl.se

031-3034631

Andreas Strasser

Servicetekniker

andreas.s@vestkyl.se

031-3034613

Bosse Hansson

Servicetekniker

bosse@vestkyl.se

031-3034630

Johan Tollén

Servicetekniker

johan@vestkyl.se

031-3034615

Jonas Wallin

Servicetekniker

jonas@vestkyl.se

031-3034626

Kristofer Björk

Servicetekniker

kristofer@vestkyl.se

031-3034632

Martin Björlid

Servicetekniker

martin@vestkyl.se

031-3034628

Oscar Östling

Servicetekniker

oscar@vestkyl.se

031-3034622

Rasmus Björk

Servicetekniker

rasmus@vestkyl.se

031-3034619

ROBIN LUNDKVIST

Servicetekniker

robin@vestkyl.se

031-3034625

STIG KARLSSON

Elektriker

stig@vestkyl.se

031-3034621

SUNE INGMAN

Servicetekniker

sune@vestkyl.se

031-3034616

Vi vill höra från dig

Vi är här för att hjälpa. Ni är välkommen med frågor, funderingar nedan:

Hitta oss

Vi finns i Göterborg

Flöjelbergsgatan 3 A
431 35 Mölndal

031-80 58 65

031-80 65 44

Trollhättan

Kardanv. 25
461 38 Trollhättan

0520-805 80

0520-420 650

Stenungsund

Gärdesvägen 9
444 31 Stenungsund

0303-805 85

0303-835 75